Polecamy:

wtorek, 20 sierpnia 2013

Naturalna zielona kawa - dobroczynne działanie

Kawa to aromatyczny napój, który pity jest niemal na całym świecie. Najchętniej kawa pita jest oczywiście w krajach wysokorozwiniętych, gdzie dobry zastrzyk kofeiny jest wiele wart.

 Oczywiście należy pamiętać o tym, że zbyt duża dawka kofeiny nie jest zbyt dobra i właśnie dlatego często musimy kawę ograniczać, pomimo tego, że smakuje nam ona wyśmienicie, a jej działanie bardzo nam odpowiada. Jeżeli chcesz zamienić zwykłą kawę na coś bardziej zdrowego to dobrym wyborem będzie naturalna zielona kawa

nad którą już teraz trwają badania. 

Pierwsze badania pokazały bowiem, że kawa ta ma wiele dobroczynnych składników, a także potrafi być swego rodzaju prewencją w przypadku powstawania niektórych chorób, takich na przykład jak nowotwór prostaty czy piersi. 

Naukowcy wykazali również, że kawa ta doskonale oczyszcza i jest świetnym rozwiązaniem dla odchudzających się osób. Oczywiście to czy te założenia zostaną potwierdzone przez kolejnych badaczy jest kwestią czasu. Bez znaczenia na wynik, powinniśmy spróbować pysznej zielonej kawy.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz